Завантажую...

0(97) 281-10-92
Надіслати оголошення

Ділянки

Земельні ділянки в Києві та Київській області: купівля, продаж

Каталог ділянок:

Для чого купувати земельну ділянку в Києві?

Столичний мегаполіс і далі зростає, межі міста стають усе ширше, і з’являється можливість стати власником ділянки в межах міста. Найчастіше ділянки купують під забудову приватного будинку.

А ще земельна ділянка — це одна зі стабільних форм інвестування.

Земля швидко зростає в ціні

Найбільш привабливою особливістю інвестицій у нерухомість є те, що вони майже гарантовано прибуткові. Але, хоча земля й житлові будинки мають це, загальне інвестування в ділянку, може дати вам перевагу.

В останні роки земля дорожчає набагато швидше, ніж житлова нерухомість. Вартість землі також залежить від навколишньої інфраструктури.

Поліпшення останнього гарантує пряме збільшення першого. У поєднанні з невеликими інвестиціями, необхідними для її покупки, земля приносить високий прибуток за короткий проміжок часу.

Однією з найбільших переваг інвестування в землю є те, що це обмежений ресурс. Нові багатоповерхові житлові будинки будуть будуватися, як і раніше, але лише обмежена кількість землі, може бути у власності. Завдяки цьому власники можуть бути впевнені, що їх вкладення будуть постійно мати попит, у результаті, чого їх ціна буде підвищуватись і надалі.

Вкладення в земельну ділянку, безсумнівно, є одним із найкращих варіантів для людей, які прагнуть здобувати високий прибуток із мінімальним ризиком. Відвідайте агенцію нерухомості Next Door в Києві, щоби дізнатися більше про можливі варіанти купівлю, продажу земельних ділянок у Києві та Київській області.

Скористайся своєю перевагою, інвестуй у земельну ділянку!