Завантажую...

0(97) 281-10-92
Надіслати оголошення

Будинки

Будинок у Києві купити, або продати з АН «Next Door»

Каталог будинків:

Продаж будинку, може виявитися, напрочуд трудомістким і емоційно складним завданням. Особливо, якщо ви ніколи не робили цього раніше. Іноді, це може здатися, вторгненням, у приватне життя, тому що, у ваш будинок увійдуть незнайомці, відчинятимуть ваші туалети, шафи та почнуть нишпорити навколо. Вони будуть критикувати місце, яке, ймовірно, стало для вас чимось більшим, ніж чотири стіни, підлога та дах. І, на довершення всього, вони пропонують вам менше грошей, ніж ви оцінюєте ваш будинок.

Щоб уникнути неприємних емоцій та легше відпустити рідний дім, знайти достойних нових власників доручить цю справу професійному рієлторові з агенції нерухомості Next Door у Києві.

Під час пандемії Covid-2019, скористатися послугами рієлтора це ще й забезпечення санітарних норм при показах.

Купівля будинку в Києві не менш трудомістка і складна. Якщо ви працюєте з агенцією, то виїзд на покази відбувається вже після знайомства з помешканням вашого рієлтора. Він оцінить помешкання згідно із вашими критеріями. Перше знайомство з будинком, може бути дистанційним, за допомогою Zoom, або інших програм онлайн-демонстрації.

Щоби купити або продати будинок у Києві, вам достатньо заповнити форму на сторінці, або зв’язатись із нами телефоном.

Ваш будинок вже чекає нових господарів!