Завантажую...

0(97) 281-10-92
SF-3-316-692

Продам 2-кімнатну квартиру

Розташування: Київ, Дарницький район, Осокорки, Мишуги Олександра вул.

2 60/8 м² 11/16 85 000 $
Продам 2-кімнатну квартиру

Продається квартира 2 кімнати 60.30 м² з косметичним ремонтом у Києві, район Осокорки, поруч зі станцією метро Позняки.

Квартира розташована на 11/16 поверсі. Кухня 8.40 м².
Дві окремі кімнати, санвузол також окремо, функціональна кухня.
Чудовий варіант для здачі квартири в оренду

У дворі дитсадок, гімназія
Поруч новий фітнес клуб, ТРЦ Піраміда, ( сільпо), Аладін, Епіцентр, Метро.

Не втрачайте шанс стати власником цієї затишної квартири! Телефонуйте!

Основна інформація

Ціна:  
- за об’єкт 85 000 $
- за кв. метр ≈1 410 $
Комісія: 5%
Ремонт: косметичний ремонт
Клас житла: комфорт
Схема кімнат: роздільна
Кількість кімнат: 2
Площа загальна, м²: 60.30
Поверх: 11
Поверхів: 16
Рік будівництва: 1971-2000
Санвузлів: 1

Громадський транспорт:
метро - Позняки (5 хв. пішки);

Інше

Дата оновлення інформації:
11.05.2026 17:30;