Завантажую...
+
Пошук
Меню
Головна
Вакансії
Контакти
»
1 кімнатні квартири
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
В кінець
Оголошень:
284
SF-3-301-016
Продам 1-кімнатну квартиру, 33.20 м², євроремонт
1
33/8 м²
9/9
56 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Левка Лук'яненка вул., 2
9 поверх в 9-поверхівці, кухня - 7.70 м², комфорт-клас
Ціна: 56 000 $
(≈1 687 $ за м²)
Мапа
SF-3-293-409
Продам 1-кімнатну квартиру, 33.50 м², радянський ремонт
1
34/8 м²
3/9
57 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Оболонський пр-т, 5
3 поверх в 9-поверхівці, кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 57 000 $
(≈1 701 $ за м²)
Мапа
SF-3-294-516
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Східна Брама, 40 м², євроремонт
1
40/12 м²
15/20
54 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Світла вул., 3
15 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 12 м², бізнес-клас
Ціна: 54 000 $
(≈1 350 $ за м²)
Мапа
SF-3-320-482
Продам 1-кімнатну квартиру, 50.20 м², авторський дизайн
1
50/13/26 м²
19/26
79 000 $
Розташування: Оболонський район, Мінський масив, Кондратюка Юрія вул., 5
19 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 13 м², кухня - 25.50 м², комфорт-клас
Ціна: 79 000 $
(≈1 574 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-309-193
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК «Парк Стоун», 40 м², косметичний ремонт
1
40/15 м²
5/18
115 500 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Володимира Івасюка пр-т, 2Д
5 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 15 м², бізнес-клас
Ціна: 115 500 $
(≈2 888 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-317-155
Продам 1-кімнатну квартиру, 43.80 м², без ремонту
1
44/25/8 м²
8/9
2 190 000 ₴
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Соборна вул., 77А
8 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 25 м², кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 2 190 000 ₴
(≈50 000 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-307-634
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Нивки Парк, 35 м², капітальний ремонт
1
35/17 м²
2/16
106 000 $
Розташування: Святошинський район, Галагани, Олеся Бердника вул., 1
2 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 106 000 $
(≈3 029 $ за м²)
Мапа
SF-3-319-651
Продам 1-кімнатну квартиру, 37 м², косметичний ремонт
1
37/17/9 м²
4/25
77 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Гмирі Бориса вул., 12Б
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 17.30 м², кухня - 8.80 м², комфорт-клас
Ціна: 77 000 $
(≈2 081 $ за м²)
Мапа
SF-3-319-544
Продам 1-кімнатну квартиру, 42 м², радянський ремонт
1
42/20/8 м²
7/9
65 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Героїв Дніпра вул., 75
7 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 20 м², кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 548 $ за м²)
Мапа
SF-3-319-163
Продам 1-кімнатну квартиру, 38 м², радянський ремонт
1
38/9 м²
14/16
51 000 $
Розташування: Оболонський район, Мінський масив, Полярна вул., 6В
14 поверх в 16-поверхівці, кухня - 8.60 м², економ-клас
Ціна: 51 000 $
(≈1 342 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-294-488
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Respublika, 38.40 м², євроремонт
1
38/15 м²
3/9
139 500 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-1, Братів Шеметів вул., 7
3 поверх в 9-поверхівці, кухня - 15.40 м², комфорт-клас
Ціна: 139 500 $
(≈3 633 $ за м²)
Мапа
SF-3-318-892
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК «Місто квітів. Парковий Квартал», 46.80 м², капітальний ремонт
1
47/16/20 м²
15/16
98 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Тираспольська вул., 54
15 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 16 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 98 000 $
(≈2 094 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-318-872
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Варшавський 3, 42.50 м², без ремонту
1
43/13/18 м²
6/25
75 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 23А
6 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 13 м², кухня - 18.40 м², комфорт-клас
Ціна: 75 500 $
(≈1 776 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-303-987
Продам 1-кімнатну квартиру, 43 м², євроремонт
1
43/23/13 м²
15/20
112 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 27
15 поверх 20-поверхового будинку, житлова площа - 23 м², кухня - 13 м², комфорт-клас
Ціна: 112 500 $
(≈2 616 $ за м²)
Мапа
SF-3-309-158
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Варшавський 3, 43.50 м², авторський дизайн
1
44/22 м²
2/25
122 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
2 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 22 м², комфорт-клас
Ціна: 122 000 $
(≈2 805 $ за м²)
Мапа
SF-3-318-443
Продам 1-кімнатну квартиру, 38 м², євроремонт
1
38 м²
7/15
65 000 $
Розташування: Ірпінь, Бучанський район, Українська вул.
7 поверх 15-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 711 $ за м²)
SF-3-304-565
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Нивки Парк, 45 м², євроремонт
1
45/18/17 м²
15/17
110 000 $
Розташування: Шевченківський район, Нивки, Берестейский пр-т, 67, корп. г
15 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 18 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈2 444 $ за м²)
Мапа
SF-3-317-148
Продам 1-кімнатну квартиру, 36.10 м², євроремонт
1
36/11 м²
6/17
73 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Данченка Сергія вул., 32
6 поверх 17-поверхового будинку, кухня - 10.50 м², комфорт-клас
Ціна: 73 000 $
(≈2 022 $ за м²)
Мапа
SF-3-281-829
Продам 1-кімнатну квартиру, 42 м², авторський дизайн
1
42/18 м²
16/25
112 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
16 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 112 000 $
(≈2 667 $ за м²)
Мапа
SF-3-317-363
Продам 1-кімнатну квартиру, 40 м², євроремонт
1
40/15 м²
3/10
73 900 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район
3 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 73 900 $
(≈1 848 $ за м²)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
В кінець
Оголошень:
284
Хочете купити/продати нерухомість?
Залиште заявку, та ми допоможемо це зробити швидко, безпечно та вигідно!