Завантажую...
+
Пошук
Меню
Головна
Вакансії
Контакти
»
2 кімнатні квартири
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Оголошень:
218
SF-3-317-371
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 78 м², без внутрішніх робіт
2
78/12 м²
22/25
73 500 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Вінграновського Миколи вул., 2
22 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 73 500 $
(≈942 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-317-280
Продам 2-кімнатну квартиру, 73.20 м², без ремонту
2
73/32/18 м²
6/9
3 586 800 ₴
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Соборна вул., 77А
6 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 32.30 м², кухня - 18.20 м², комфорт-клас
Ціна: 3 586 800 ₴
(≈49 000 ₴ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-315-941
Продам 2-кімнатну квартиру, 46 м², косметичний ремонт
2
46/36/6 м²
3/5
62 500 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Парково-Сирецька вул., 10
3 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 36 м², кухня - 6 м², комфорт-клас
Ціна: 62 500 $
(≈1 359 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-302-845
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Great, 75.52 м², без ремонту
2
76/32/19 м²
6/26
105 000 $
Розташування: Дніпровський район, Березняки, Дніпровська наб., 1
6 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 32 м², кухня - 19 м², комфорт-клас
Ціна: 105 000 $
(≈1 390 $ за м²)
Мапа
SF-3-316-714
Продам 2-кімнатну квартиру, 88 м², євроремонт
2
88/17 м²
4/37
119 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Срібнокільська вул.
4 поверх 37-поверхового будинку, кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 119 000 $
(≈1 352 $ за м²)
SF-3-316-707
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Ревуцький, 73 м², євроремонт
2
73/18 м²
24/25
120 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Ревуцького вул.
24 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 644 $ за м²)
SF-3-316-695
Продам 2-кімнатну квартиру, 68 м², косметичний ремонт
2
68/15 м²
23/25
80 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Урлівська вул.
23 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 80 000 $
(≈1 176 $ за м²)
SF-3-316-692
Продам 2-кімнатну квартиру, 60.30 м², косметичний ремонт
2
60/8 м²
11/16
85 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Мишуги Олександра вул.
11 поверх в 16-поверхівці, кухня - 8.40 м², комфорт-клас
Ціна: 85 000 $
(≈1 410 $ за м²)
SF-3-316-384
Продам 2-кімнатну квартиру, 44 м², без ремонту
2
44/16/15 м²
7/8
44 000 $
Розташування: Білогородка, Бучанський район, Михайла Величка вул., 40/2
7 поверх 8-поверхового будинку, житлова площа - 16 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 44 000 $
(≈1 000 $ за м²)
Мапа
SF-3-316-354
Продам 2-кімнатну квартиру, 68 м², косметичний ремонт
2
68/9 м²
15/17
67 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Лісківська вул.
15 поверх 17-поверхового будинку, кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 67 000 $
(≈985 $ за м²)
SF-3-316-309
Продам 2-кімнатну квартиру, 42 м², радянський ремонт
2
42/10 м²
11/16
52 900 $
Розташування: Святошинський район, Біличі, Жуля Верна бул.
11 поверх в 16-поверхівці, кухня - 10 м², економ-клас
Ціна: 52 900 $
(≈1 260 $ за м²)
SF-3-316-192
Продам 2-кімнатну квартиру, 48 м², косметичний ремонт
2
48/8 м²
2/2
52 900 $
Розташування: Святошинський район, Біличі, Велика Окружна дор.
2 поверх в двоповерхівці, кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 52 900 $
(≈1 102 $ за м²)
Без комісії
SF-3-286-020
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 73.20 м², частковий ремонт
2
73/18 м²
5/9
79 800 $
5 поверх в 9-поверхівці, кухня - 18.20 м², комфорт-клас
Ціна: 79 800 $
(≈1 090 $ за м²)
Мапа
SF-3-314-825
Продам 2-кімнатну квартиру, 64.10 м², капітальний ремонт
2
64/31/10 м²
9/16
120 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Олександра Архипенка вул., 2/12
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 31.40 м², кухня - 10.20 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 872 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-640
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Варшавський 3, 45 м², авторський дизайн
2
45/25/17 м²
5/25
111 800 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 43А
5 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 25 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 111 800 $
(≈2 484 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-978
Продам 2-кімнатну квартиру, 41.50 м², радянський ремонт
2
42/28/6 м²
1/5
48 000 $
Розташування: Голосіївський район, Добрий Шлях, Добрий Шлях вул., 5
1 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 28.40 м², кухня - 6 м², економ-клас
Ціна: 48 000 $
(≈1 157 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-494
Продам 2-кімнатну квартиру, 60 м², капітальний ремонт
2
60/28/19 м²
12/21
165 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 26Д
12 поверх 21-поверхового будинку, житлова площа - 28 м², кухня - 19 м², комфорт-клас
Ціна: 165 000 $
(≈2 750 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-480
Продам 2-кімнатну квартиру, 68.80 м², капітальний ремонт
2
69/35/12 м²
13/23
99 900 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Григоренка Петра пр-т, 28А
13 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 35.20 м², кухня - 11.70 м², комфорт-клас
Ціна: 99 900 $
(≈1 452 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-338
Продам 2-кімнатну квартиру, 48.40 м², радянський ремонт
2
48/9 м²
1/5
45 000 $
Розташування: Святошинський район, Борщагівка Микільська, Литвиненко-Вольгемут вул., 2А
1 поверх в 5-поверхівці, кухня - 9 м², економ-клас
Ціна: 45 000 $
(≈930 $ за м²)
Мапа
SF-3-292-274
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК «Жокей», 79.40 м², євроремонт
2
79/40/15 м²
15/17
160 000 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-2, Касіяна Василя вул., 2/1
15 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 39.60 м², кухня - 14.50 м², комфорт-клас
Ціна: 160 000 $
(≈2 015 $ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Оголошень:
218
Хочете купити/продати нерухомість?
Залиште заявку, та ми допоможемо це зробити швидко, безпечно та вигідно!